Banesë me qira
280.00 €

  • Adresa: Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 29.11.2019
Është shikuar 160 herë
 

Leshohet banese me qira ne lagjen Arberia, te Ambasada Amerikane, ndertim i MAB projekt. Banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 1-are, dhe ka siperfaqe prej 56m2.

Renditja:
Sallon me kuzhine * dhome gjumi * banjo * ballkon * korridor.
Çmimi: 280 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)