Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Vicianum, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 05.12.2019
Ndryshuar me 07.12.2019
Është shikuar 95 herë
 

Leshoj banese me qira ne lagjen Arberia afer Five star rhe ambasades Austriake kati i 1. Banesa eshte komplet e mobiluar, dhe ka nje siperfaqe prej: 65m2.

Renditja:
Sallon me kuzhine * dhoma gjumi * banjo * ballkon * korridor.
Çmimi: 300 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+ 383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)