Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: Arberi , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 13.02.2020
Është shikuar 31 herë
 

Super oferte, banese me qira ne lagjen Arberia. Banesa eshte komplet e mobiluar, e re me mobile te reja dhe shume moderne. Ka hapesire te madhe dhe shume e pershtatshme per banim.

90m2
Renditja:
Sallon me kuzhine / 2 dhoma gjumi / banjo / ballkon / korridor
Çmimi: 350 €

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
045 190 019
WHatsApp & Viber
+383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)