Banesë me qira
450.00 €

  • Adresa: Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 13.02.2020
Është shikuar 39 herë
 

Super banese me qira ne lagjen Arberia, perballe komunse se re. Banesa eshte komplet e mobiluar, e re me mobile te reja dhe moderne.

95m2
Renditja:
Sallon me kuzhine / 2 dhoma gjumi / 2 banjo / ballkon / korridor
Çmimi: 450 €

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)