Banesë me qira
280.00 €

  • Adresa: Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 23.07.2020
Ndryshuar me 24.07.2020
Është shikuar 80 herë
 

Leshohet banese me qira ne lagjen Arberia, banesa eshte komplet e mobiluar, 65m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 280euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 190-019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)