Banesë me qira
450.00 €

  • Adresa: Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 23.07.2020
Është shikuar 63 herë
 

Super banese me qira ne lagjen Arberia e tera e mobiluar me nje stil te veqante .
Kati: 3-te ( lift funksional )
Siperfaqe: 94m2
Çmimi I qirase: 450 €
Renditja:
*Sallon me kuzhine
*2 Dhoma gjumi
*Banjo dhe wc
*Ballkon dhe Shpajz
*Korridor
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
044 333 511
WhatsApp & Viber
+383 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)