Banesë me qira
500.00 €

  • Adresa: Banesë me qira në Arbëri-Dragodan, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 24.09.2020
Ndryshuar me 07.10.2020
Është shikuar 273 herë
 

▪️rruga Ahmet Krasniqi, banesa gjendet perball rruges se trenit, me 80m2 kati 2, eshte e mobiluar me mobilje te reja, me kushte shumë të mira banimi, eshte e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhome te gjumit
▪️banjo, dhe
▪️ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)