Banesë me qira
500.00 €

  • Adresa: Arbëria, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 14.10.2020
Është shikuar 28 herë
 

Lëshohet me #QIRA banesa në lagjen Arbëria.
Banesa gjendet ne kompleksin e Tregetise . │ 110m²
Nje objekt nën komunen e re dhe Viva supermarketin .

• Banesa Posedon:
• Sallon Kuzhin
• 3 Dhoma gjumi
• 2 Banjo
• 2 Ballkona
• Koridor
• Shpajz
• Kati 4

-Banesa posedon edhe garazhd te mbrendshme .
-Nese kerkohet garazha atehere ipet me cmim shtesë 50€ .

Çmimi: 500€/muaj + Depozit
#AgjensioniKOHA

Për më shumë informata:
✆044662857
✆[Viber]+38344662857
✆[WhatsApp]+37744662857

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)