Banesë me qira
500.00 €

  • Adresa: Mbi sach pizza, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 14.10.2020
Është shikuar 33 herë
 

▪️mbi sach pizza, kati 1, kushte shumë të mira për pune, me sistem të alarmit, ka sistem të ngrohjes me rrymë, parking të mjaftushem me roje 24h, është e mobiluar si dhe ka këtë renditje:

▪️ 3 Hapsira të punës,
▪️ 2 ballkona
▪️ banjo,
▪️ depo,

044 599 989 + viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)