Banesë me qira
270.00 €

  • Adresa: Vicianum, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 15.10.2020
Ndryshuar me 15.10.2020
Është shikuar 148 herë
 

Ofrohet banese me qira ne Arberi, kompleksi Tregtia, afer Komunes se re, eshte e mobiluar ne teresi, 55m2.
Banesa posedon:
1 dhoma gjumi
1 sallon dhe kuzhine
1 banjo
1 ballkon
1 koridor
Qmimi i qirase: 270 €
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na dergoni linkun me id nje screenshot te shpalljes apo nje kerkese tuajen per banesa tjera ne kete numer kontaktues:
046 166 499
WhatsApp & Viber
+383 46 166 499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)