Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 20.11.2020
Ndryshuar me 20.11.2020
Është shikuar 32 herë
 

Leshohet banese me qira ne Arberi
Banesa ka kete renditje:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- 2 ballkon
- koridor
Qmimi 350€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677
+383 49 124 677

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)