Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Leshohet banesa me qira ne Arberi , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 20.11.2020
Është shikuar 93 herë
 

Leshohet me qira ne Dragodan te Living Caffe , leshohet vetem per familjar dhe per kohe te gjate
renditja
Sallon kuzhine
Dy dhoma gjumit
Banjo
Ballkon

Qmimi 300 + depozite

Agjensioni Unique Prishtine ;
tel 045677134
Viber +38345677134

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)