Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Afer komunes se re, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 20.11.2020
Ndryshuar me 26.11.2020
Është shikuar 206 herë
 

Ofrohet banese me qira ne lagjen ARBERIA, banesa eshte extra e mobiluar, posedon edhe klime, 65m2.
Banesa posedon:
1 dhome gjumi
1 sallon dhe kuzhine
1 banjo
1 ballkon
1 koridor
Qmimi 250 €
Banesa e lire prej 10.12
Per me shume informata munde te na kontaktoni ne numrin:

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)