Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
350.00 €

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 27.11.2020
Është shikuar 121 herë
 

Ofrohet për #QIRA banesë 67m² në rrugën Vicianum, në afërsi të Meridian, Sach Pizza dhe Five Star Fitness në lagjen Arbëria

Banesa është në katin e dytë (2) të banimit, hapësira prej 67m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, një dhomë gjumi të mobiluara në tërësi, banjo të kompletuar dhe ballkon me pamje nga qyteti.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/ojuqc4zVw1y

Çmimi: 350€

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #arberi #dragodan #meridian #sach_pizza #fivestar_fitness

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)

-->