Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: Eduard Lir 100, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 13.01.2021
Është shikuar 31 herë
 

Banesa është në katin përdhesë dhe ka 70 m2 :

- Sallon me kuzhinë
- Dy dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Dy trapezeri
- Nxemje qendrore privateKontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)