Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
270.00 €

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 23.02.2021
Është shikuar 16 herë
 

Leshohet banese me qira ne lagjen Arberia, banesa është komplet e mobiluar
Sipërfaqe: 75m2,
Kati : 2
Cmimi 270€ (ne cmim hyjn mbeturinat, uji dhe mirmbajtja)
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Dy dhoma gjumi
* Banjo
* Ballkon

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044/393-777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)

-->