Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
550.00 €

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 23.02.2021
Është shikuar 6 herë
 

Banesë me qira në lagjen Arberia, banesa ka pamje nga qyteti, eshte ndertim i ri, banesa eshte epa mobiluar, ka te mobiluar vetem kuzhinen
Kati:5-te
Sipërfaqe:122m2
Çmimi I qirasë:550€
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦3 Dhomë gjumi
♦2 Banjo
♦Ballkon
♦Korridor

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044/393-777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)

-->