Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
270.00 €

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 23.02.2021
Është shikuar 27 herë
 

Leshoje banese me qira ne lagjen Arberia, banesa eshte komplet e mobiluar, 75m2, kati i 3-te
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 270€

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044/393-777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)

-->