Lokal me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 14.10.2020
Është shikuar 14 herë
 

Ofrohet për #QIRA Hapësirë Afariste – Lokal 400m² në lagjen Arbëria/Dragodan

Lokali është i përshtatshëm për shumë veprimtari si: Zyre, Call Center, Ordinancë, Studio Grafike, Depo Farmaceutike ... Hapësirë shumë e përshtatshme për zhvillimin e shumë bizneseve të tjera.

Lokali posedon ngrohje qëndrore, katër WC, hapësirë të mjaftueshme parkimi për 5 - 10 vetura, terasë dhe gjelbërim në afërsi të lokalit.

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #afarizem #lokale #biznes #zyre #call_center #arberi #dragodan

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)