Lokali në shitje
120.00 €

  • Adresa: , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 04.12.2018
Është shikuar 78 herë
 

Lokal me qira ne Dragodan te Furra Shekulli
Lokali ka siperfqe 15m2 dhe posedon:
Banjo

Çmimi: 120€

Tel: 045478477 Vib: +38345478477
Premium Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)