Banesa në shitje
1200.00 €

  • Adresa: Breg diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 26.06.2019
Ndryshuar me 16.08.2019
Është shikuar 73 herë
 

Shitet banesa ne Breg Diellit ,banesa gjindet ne katin e pare dhe posedon

-Sallon kuzhine
-dy dhoma gjumi
-koridor
-banjo
-ballkonPer me shume info +383 44 69 80 30 dhe 049 46 62 30

Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:Agjensioni STAR

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit