Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesa në shitje
89000.00 €

  • SHITET Banesa në Bregun e Diellit, Banesat e Bar, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 23.02.2021
Është shikuar 2 herë
 

▪️me fletë poseduese, tek Qerdhja “Dielli” perballe Royall Mall, Banesa shitet e mobiluar, me (75m2 neto) kati përdhesë, është renovuar plotësisht dhe ri-organizuar tërësisht, Ka parking te mjaftueshëm për vetura dhe parqe të jashtëzakonshme për fëmijë dhe shëtitje, me kushte shumë të mira banimi eshte e mobiluar ne teresi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhome të gjumit,
▪️banjo dhe
▪️ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit

-->