Banesë me qira
330.00 €

  • Banesë me qira në Velani, ob "Panorama", Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 22.09.2022
Është shikuar 21 herë
 

Banesë me qira në Velani, objekti "Panorama"▪️me 80m2, kati 3 me lift, sistemin e ngrohjes me rryme, posedon parking jashte objektit, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhome gjumi,
▪️Banjo,
▪️Ballkon.

044924900

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit