Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira në Bregun e Diellit????, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 22.09.2022
Është shikuar 3 herë
 

Photos
Friends
1,548 friends
Qendrim Kamberi
Lumnije Kryeziu
Liridon Kastrati
Drilon Syla
Banesa Ime KS
Ana Retkoceri
Liridoni Kastrati
Ensar Morina
Samire Alimi
Privacy · Terms · Advertising · Ad Choices · Cookies · · Meta © 2022
Posts
Uvejs Morina
enSopsdortu4ul41umi52
o
im
t

t2545
u
m0
s
5f6156
w
98358
n
99gc
J
35ga159
·
Shared with Public
Banesë me qira në Bregun e Diellit????
▪️Çmimi: 400€????
▪️Te ambulanta, banesat e kuqe, me 90m2, kati 3 pa lift, sistemin e ngrohjes me Termokos, posedon parking jashte objektit, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhome gjumi,
▪️depo,
▪️2 Banjo,
▪️Ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit