Banesë me qira
360.00 €

  • Bregu i Diellit te Posta Vogel, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 22.09.2022
Është shikuar 24 herë
 

Ipet me qera Banesa 4 dhomëshe Ne Bregun e Diellit, (te Posta Banesat e Kuqe)me 100m2 kati i 4-rë.

Çmimi: 360€. I negocjushëm.

Rënditja:
Sallon, kuzhine me trapezari
3 Dhoma Gjumi
2 Banjo dhe korridor

banesa gjendet ne nje lokacion shume te mire ne njeren nga lagjet me te qeta dhe me te mira te Prishtines, banesa ka ngrohje nga Termokos, dhe ka ujë 24H, parking rrugor.

045227100

+383/ 45227100 (VIBER).
+383/ 45760856 (Viber).

[email protected]
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit