Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Bregu i Diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 05.12.2018
Ndryshuar me 07.12.2018
Është shikuar 131 herë
 

Leshohet banesa me qira ne lagjen Bregu i Diellit afer Abmullantes
Kati i V-te
Siperfaqe:40m2
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
-Sallon me Kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon
Cmimi 200euro
Leshohet vetem per familjar
E-1748
tel.viber.
+38343717747
+38343717748

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit