Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 05.12.2018
Ndryshuar me 07.12.2018
Është shikuar 125 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit, te Ambullanta. Banesa ka 45 m2 dhe gjendet ne katin e 5-te pa lift. Banesa eshte ne nen kulem. Ka nxemje qendrore me termokos e cila paguhet nga pronari.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 200 Euro
A395

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit