Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Bregu i Diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 10.01.2019
Është shikuar 288 herë
 

Leshohet banese me qira ne Bregun e Diellit eshte komplet e mobiluar, 62m2.
Banesa ka kete renditje:
- Sallon dhe kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Korridor
Qmimi 200€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin:
044 333 511
WhatsApp & Viber
+383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit