Banesë me qira
480.00 €

  • bregu i diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 13 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën Bregu i diellit

– ID:1400
– Lokacioni:Bregu i diellit, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2+1
– Banjo: 1
– Siperfaqe:87m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 480€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën bregu i diellit, Banesë moderne afër shkollës “Ismail Qemali” në Prishtinë . Banesa posedon dhomë te ndenjës , Kuzhinë , 2 dhoma të gjumit , Banjo , ngrohje me rrymë , Klimë. Eshte e re, e bukur dhe e mobiluar me shume shije.

Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit