Banesë me qira
Me marrëveshje

  • bregu i diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 25 herë
 

Përshkrimi
Lëshohet banesa me #qira në lagjen bregu i diellit

– ID:2189
– Lokacioni:Bregu i diellit, Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????1+1
– Banjo: 1????
– Kati:5 ????me lift
– Siperfaqe:75m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi:me marreveshje € ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjen bregu i diellit ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari ndaras, nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor, nxemje qendrore me termokos. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit