Banesë me qira
170.00 €

  • Adresa: Permendorja Enver Maloku, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2019
Është shikuar 104 herë
 

Leshohet banesa me qira ne lagjen Bregu i Diellit (Enver Maloku)
Kati 5
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon
Cmimi 170€
E-2184
Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit