Banesë me qira
450.00 €

  • Adresa: Bregu i diellit , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 23.05.2019
Ndryshuar me 23.05.2019
Është shikuar 36 herë
 

Leshoj banes me qira ne Breg te Diellit, banesa eshte e mobiluar ne teresi, me mobile moderne, ka nxemje qendrore, 88m2, kati i 4-te
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 450 euro me garazh

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin:
044 393 777
WhatsApp & Viber:
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit