Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 23.05.2019
Është shikuar 96 herë
 

Leshohet me qira banesa ne lagjen Bregu i Diellit afër postës së vogël,ndertim i ri.Banesa ka siperfaqe prej 50 m2 gjendet ne katin e 4 dhe posedon: 1 dhome gjumi, sallon me kuzhinë, banjo, korridor dhe teras me pamje nga qyteti.Cmimi 200 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit