Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Breg Diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 10.06.2019
Ndryshuar me 24.09.2019
Është shikuar 84 herë
 

Banes me qera ne Bregun e Diellit te sport bari Offside
Banesa ndodhet ne katin 3

Siperfaqja e baneses eshte 50 m2

Qmimi i Baneses eshte: Muaj (220 ) euro.dhe nje depozite

Vetem per familjare

Banesa ka kete renditje:

- 1 sallon me kuzhine,
- 1 dhome gjumi,
- 1 banjo
- ballkon


Viber +383 (44) 300-072 ,
Viber +383 (49) 139-136.

GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit