Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2019
Është shikuar 56 herë
 

Ipet banesa me qera afer banesave te bardha ne bregun e diellit, 50 metra larg nderteses princesha. Banesa gjendet ne katin e 4-te pa lift dhe posedon te gjitha kushtet per jetes , ka sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe koridor, rryme uj 24or , banesa eshte ndertim i ri e pa banushme më parë. Cmimi 250 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp) loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit