Banesë me qira
220.00 €

  • Adresa: Banesat e Bardha, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 22.06.2019
Është shikuar 171 herë
 

Leshohet Banesa me qira ne Lagjen Bregu i Diellit te Banesat e Bardha me siperfaqe prej 60m2
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :
-Sallon
-Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Ballkon


Kati i 2.
Qmimi: 220€
Kodi: G-563
Agjensioni-Future Home
Per informata te tjera na kontaktoni në:
+38346 196 920 +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit