Banesë me qira
180.00 €

  • Adresa: Bregu i Diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 22.07.2019
Është shikuar 300 herë
 

Leshohet Banesa me qira ne Lagjen Bregu i Diellit perballe banesave te Standardit
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :
-Sallon
-Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Ballkon


Qmimi: 180€
Kodi: G-671
Agjensioni-Future Home
Per informata te tjera na kontaktoni në:
+38346 196 920 +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit