Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: mbi Restaurant GIZI, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 22.07.2019
Është shikuar 225 herë
 

Banesë me qira , te Bregu i Diellit ,
mbi Restaurant GIZI ,
76 m2 , nxemje qendrore
Sallon , kuzhine , dy dhome gjumi , dy banjo , dy terasa dhe nje shpajz .
Shifra 0946-2
Tel dhe Viber,Whats app: +383 49 399 600
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit