Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: afer ambullantes, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 10.08.2019
Ndryshuar me 04.09.2019
Është shikuar 67 herë
 

Leshohet me qira banesa ne Bregun e Diellit afer postes se vogel dhe ambullantes

►Kodi:B58

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►Dhome gjumi
►Banjo
►Kati i 3
►Posedon 5 shtreter

►Siperfaqja:60m

►Çmimi:220 euro i negociueshem + depoziti


Kontakt

049 117 118 viber & WhatsApp
044 117 118 viber
www.agjensionidemiri.com
agjensionidemiri@gmail.com
www.facebook.com/agjensionidemiri
Agjensioni Demiri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit