Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Pas meridianit , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 22.08.2019
Është shikuar 273 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit, pas meridianit

Kati 2
Siperfaqja-60m2

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje

-Sallon me kuzhine
-Dhome gjumi
-BanjoCmimi 200€
E-2664

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit