Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: breg diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Është shikuar 489 herë
 

ipet me qera banesa breg diellit afer banesave te bardhave 1 dhom gjumit 1 sallon 1 kuzhin kati 1 komplet e mobilume qmimi 200 euro 045647401

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit