Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
120.00 €

  • Adresa: Qendra Tregtare, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Është shikuar 395 herë
 

Kerkohet banese me qera dikur afer Qendres Tregtare Bregu i diellit
me 1 dhome gjumi dhe 1 sallon , qmimi deri 120 , e vogel veq se me pas edhe dhome gjumi edhe sallon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit