Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
120.00 €

  • Adresa: Fakulteti teknik , rruga b , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Është shikuar 675 herë
 

Kerkohet banes me qera rruga b , bregu i diellit
me qmim deri 120euro , me 1 dhome gjumi dhe 1 sallon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit