Banesë me qira
150.00 €

  • Adresa: Bregu i diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Është shikuar 798 herë
 

Kerkoj nje grasonjerk apo banes per qift nje dhom me kuzhin apo e ndar banjo dhe nxehtsi

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit