Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 08.10.2019
Është shikuar 42 herë
 

Leshohet banesa me qira te ne Bregun e Diellit, te banesat e bardha. Banesa ka 70 m2 dhe gjendet ne katin e 1-te.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmim: 200 Euro
B420

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit