Banesë me qira
220.00 €

  • Adresa: , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 08.10.2019
Është shikuar 30 herë
 

Leshohet me qira banesen, e cila gjindet ne Bregun e Diellit shume afer xhambazeve dhe raiffeisen bankes . Banesa eshte komplet e mobiluar dhe eshte ne gjendje shume te mire, gjindet ne katin e 3 ka 70 m2 dhe ka kete renditje:

Banesa leshohet vetem per familjar dhe qifte.

Posedon:

Salloni me kuzhine
2 dhoma te gjumit
banjo
ballkon
nxemje qendrore (me pagese)
garazhe per nje vetur (me pagese)

Qmimi: 220 Euro
B416

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit