Banesë me qira
400.00 €

  • Adresa: , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 24.10.2019
Është shikuar 29 herë
 

Ofrohet për qira banesë në lagjen Bregu i Diellit

64m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dhomë Gjumi


Banesa ndodhet në lagjen Bregu i Diellit, në afërsi të rrugës B.

Është në katin e shtatë (7) të banimi, hapësira prej 64m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dhomë gjumi të mobiluar në tërësi, banjo të kompletuar dhe ballkon.

Të gjitha mobiljet janë të reja dhe shumë cilësore.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/1xFECaAnuo1UYeDt8

Çmimi: 400€

Kontakti:
049 705 904
044 705 904
primmogroup@gmail.com

Facebook: Primmo Menaxhim i Patundshmerive
https://www.facebook.com/primmogroup

Instagram: @primmo.patundshmeri
https://www.instagram.com/primmo.patundshmeri

https://goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #bregu_diellit #rruga_b

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit