Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 24.10.2019
Është shikuar 14 herë
 

Ofrohet për #QIRA kat shtëpie në lagjen Bregu i Diellit

100m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi

Shtëpia ndodhet në lagjen Bregu i Diellit, në afërsi të Furrës Qerimi 1.

Për qira ofrohet kati i tretë, me sistem banesor.

Hapësira prej 100m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, banjo të kompletuar dhe dy ballkone.

Ngrohja (qendrore) dhe hapësira e parkimit janë të përfshira në çmim!

Lokacioni: https://goo.gl/maps/MQvHKXD3xXDLQEPz5

Çmimi: 350€

Kontakti:
049 705 904
044 705 904
primmogroup@gmail.com

Facebook: Primmo Menaxhim i Patundshmerive
https://www.facebook.com/primmogroup

Instagram: @primmo.patundshmeri
https://www.instagram.com/primmo.patundshmeri

https://goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #shtepi #bregu_diellit #qerimi

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit