Banesë me qira
180.00 €

  • Adresa: bregu i diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 29.11.2019
Është shikuar 589 herë
 

OLeshohet banese ( garsoniere) me qira ne lagjen Bregu i diellit, te banesat e hinta. Banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 2-te, dhe ka nje siperfaqe: 40m2.

Renditja:
1 Dhome dhe kuzhine * Banjo
Çmimi: 180 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit