Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Bregu i diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 22.01.2020
Është shikuar 64 herë
 

Ofrohet banese me qira ne Breg te Diellit, kompleksi Dafina, gjendet ne katin e 5-te, eshte komplet e mobiluar, 80m2

Banesa ka kete renditje:
>> dy dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 300 €

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin:
045 190 019
WhatsApp & Viber:
+383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit